BeneneCraft
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Перейти донизу
avatar
Oleksandr_Popov!
Гість

Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk" Empty Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk"

26/11/23, 11:13 am
Я Oleksandr_Popov я хочу подати скаргу на Гравця Marko_Moskaliuk опис ситуація "Я просто працював поліцейским і бачу людина в розиску і хочу її зарештувати а вона чере /vipmenu зробила собі нрг і поїхала але я її затазерив"
avatar
BeneneCraft
Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 26.11.2023

Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk" Empty Re: Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk"

26/11/23, 11:15 am
Добрий день, можна фрапс? Просто тут зразу 4 порушення.
avatar
Oleksandr_Popov!
Гість

Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk" Empty Re: Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk"

26/11/23, 11:16 am
Вибачте але фрапса немає
avatar
BeneneCraft
Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 26.11.2023

Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk" Empty Re: Непорозіміння між"Oleksandr_Popov" і "Marko_Moskaliuk"

26/11/23, 11:21 am
Я знайшов у цій ситуації 5 100% і 1 за яке ви признайтеся коли ви затайзерили гравця то він їхав на мотоциклі? По базі даних гравець якого ви обвиняїте уже був за це покараний а вам усне попердження за те що у вас немає фрапса! ЗАКРИТО!
Повернутися до початку
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі